Цифрова трансформація

За результатами моніторингу у лютому бачимо покращення, у порівнянні із січнем, за рахунок покращення оцінки всіх показників.

Експерти позитивно оцінили фактичні зміни у законодавстві (оцінка зросла з з 0,53 у січні до 1,93 у лютому). Частина експертів нейтрально оцінила порядок використання освітнього застосунку «Мрія» через ризики порушення цим додатком європейський принципів обробки даних неповнолітніх. Водночас експерти дуже позитивно оцінили прийняття законопроєкту про єдину роумінгову зону з ЄС (мінімальна оцінка по цьому питанню склала 2,9 з 3 балів).

На відміну від січня, у лютому ми спостерігали два законопроєкти у сфері цифрової трансформації, які б були спрямовані на гармонізацію нашого законодавства із стандартами ЄС, тому оцінка запланованих змін до законодавства зросла з 0 балів до 1,03.

У лютому зафіксовано покращення оцінок за формування порядку денного (з 1,41 у січні до 1,93 у лютому). Також бачимо певне покращення у оцінці стану імплементації (з 1,46 у січні до 1,79 у лютому).

Покращення загальної оцінки сектору (з 1,04 до 1,67) є, значною мірою, наслідком появи нових запланованих змін до законодавства та прийняття в першому читанні законопроєкту про єдину роумінгову зону з ЄС.

Оберіть місяць
1. Фактичні зміни законодавства
0
0%
2. Заплановані зміни законодавства
0
0%
3. Формування порядку денного
0
0%
4. Стан імплементації
0
0%
Місячна зміна