Транспорт

Загальна оцінка справ в секторі транспорту зменшилася до 0,5 у лютому порівняно з 0,73 в січні. Це свідчить про певне зниження прогресу інтеграції України до ЄС у секторі транспорту порівняно з січнем.

Фактичні зміни законодавства у лютому отримали оцінку 0, оскільки не було змін у законодавстві, які б вплинули на інтеграцію України до ЄС у цій сфері.

Заплановані зміни законодавства зросли до 1,06 у лютому порівняно з січнем, коли такі зміни були відсутні. До Верховної Ради були внесені законопроєкти про посилення відповідальності в сфері безпеки дорожнього руху, за порушення порядку перевезення пасажирів та щодо реалізації прав на транспортне обслуговування осіб з інвалідністю.

Оцінка формування порядку денного також зросла до 1,3 у лютому порівняно з січнем, коли вона становила 0,42. Експерти позитивно оцінили повідомлення, що в червні очікується рішення CEF про фінансування проєктів розвитку пунктів переходу з ЄС. Це свідчить про позитивний вплив формування порядку денного на інтеграцію України до ЄС у секторі транспорту.

Стан імплементації у лютому був оцінений експертами негативно (-0,18). Найбільше експерти незадоволені швидкістю змін та станом імплементації необхідних законодавчих рішень. Впровадження законодавчих змін у практику було менш ефективним у порівнянні з січнем.

Оберіть місяць
1. Фактичні зміни законодавства
0
0%
2. Заплановані зміни законодавства
0
0%
3. Формування порядку денного
0
0%
4. Стан імплементації
0
0%
Місячна зміна